20. schůze, 239. hlasování, 14. listopadu 2018, 11:06
Novela z. o majetku České republiky
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 122 | N Ne: 28 | 0 Nepřihlášen: 42 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 8 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- 0 Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- 0 Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 10 | 1 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 9 | 1 | 1 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 11 | 3 | 11 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 122 | 28 | 42 | 8 | 0 |