24. schůze, 73. hlasování, 5. prosince 2018, 19:31
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2019
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 16 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 81 | M Omluven: 28 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- 0 Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- 0 Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- 0 Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- 0 Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 7 | 10 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 1 | 5 | 6 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 6 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 9 | 1 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 2 | 11 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 5 | 11 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 6 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 6 | 12 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 2 | 4 | 2 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 16 | 59 | 81 | 16 | 28 |