24. schůze, 75. hlasování, 6. prosince 2018, 09:18
Písemná interpelace V. Munzara na A. Schillerovou ve věci postupu FS Č
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 92 | Je třeba: 47
A Ano: 45 | N Ne: 27 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 8M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- M Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 5 | 8 | 0 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 3 | 2 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 1 | 4 | 2 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 6 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 6 | 5 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 3 | 9 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 45 | 27 | 54 | 20 | 54 |