24. schůze, 77. hlasování, 6. prosince 2018, 09:52
Písemná interpelace J. Valenty na A. Babiše ve věci válečných reparací
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 49 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 64 | M Omluven: 52 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- 0 Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 4)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- M Jana Černochová
- 0 Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- 0 Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 3 | 11 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 5 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 1 | 5 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 1 | 9 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 5 | 7 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 3 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 12 | 1 | 4 |
Olomoucký | 12 | 2 | 1 | 5 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 49 | 22 | 64 | 13 | 52 |