24. schůze, 329. hlasování, 21. prosince 2018, 12:39
Návrh rozpočtu SZIF na rok 2019
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 153 | Je třeba: 77
A Ano: 114 | N Ne: 17 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 25 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 17N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 17 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 8 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 9 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 3 | 3 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 1 | 2 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 5 | 0 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 114 | 17 | 22 | 22 | 25 |