26. schůze, 122. hlasování, 30. ledna 2019, 11:46
Novela z. o prodejní době
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 146 | Je třeba: 74
A Ano: 49 | N Ne: 79 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 11)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- 0 Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 6 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 4 | 5 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 9 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 9 | 7 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 11 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 6 | 11 | 8 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 79 | 54 | 18 | 0 |