26. schůze, 130. hlasování, 30. ledna 2019, 16:39
Novela z. o soudnictví ve věcech mládeže - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 42 | N Ne: 56 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 79 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 6)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 2 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 4 | 5 | 11 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 3 | 3 | 11 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 7 | 4 | 10 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Středočeský | 26 | 4 | 9 | 2 | 11 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 56 | 23 | 79 | 0 |