26. schůze, 133. hlasování, 30. ledna 2019, 16:42
Novela z. o soudnictví ve věcech mládeže - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 62 | N Ne: 15 | 0 Nepřihlášen: 20 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 103 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 2 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 3 | 3 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 6 | 1 | 3 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 0 | 3 | 13 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Středočeský | 26 | 6 | 1 | 2 | 17 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 0 | 10 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 15 | 20 | 103 | 0 |