26. schůze, 137. hlasování, 30. ledna 2019, 16:53
Vl.n.z. v souvislosti s podporou výkonu práv akcionářů - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 122 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 57 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- 0 Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- Z Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 26 | 13 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 122 | 0 | 21 | 57 | 0 |