26. schůze, 167. hlasování, 12. února 2019, 14:34
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 40 | N Ne: 92 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 11Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 13 | 2 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 3 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 4 | 6 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 11 | 0 | 8 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 12 | 0 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 6 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 8 | 0 | 4 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 40 | 92 | 2 | 44 | 22 |