27. schůze, 130. hlasování, 7. března 2019, 12:54
Dohoda o partnerství a spolupráci mezi EU a Singapurem
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 84 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 14 | 2 | 3 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 1 | 1 | 3 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 5 | 1 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 4 | 4 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 3 | 3 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Pardubický | 10 | 6 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 3 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 3 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 84 | 21 | 33 | 17 | 45 |