27. schůze, 132. hlasování, 7. března 2019, 12:59
Sml.mezi ČR a SR o aktualizaci hraničního dokum.díla
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 51 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- M František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- Z Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- 0 Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- M Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- 0 Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 6 | 2 | 5 | 5 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 3 | 2 | 3 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 2 | 4 | 7 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 5 | 3 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 2 | 1 | 1 | 5 |
Celkem | 200 | 51 | 31 | 29 | 43 | 46 |