27. schůze, 154. hlasování, 8. března 2019, 10:53
Novela z. o svobodném přístupu k informacím
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 71 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 35 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- M Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 11 | 1 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 0 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 8 | 0 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 3 | 0 | 4 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 10 | 0 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 71 | 68 | 4 | 35 | 22 |