27. schůze, 226. hlasování, 13. března 2019, 09:39
Novela z. o pobytu cizinců na území ČR - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 177 | Je třeba: 89
A Ano: 33 | N Ne: 77 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 67 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 11Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- 0 Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- N Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 11 | 0 | 9 | 2 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 7 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 7 | 0 | 10 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 10 | 0 | 4 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 10 | 1 | 7 | 1 |
Olomoucký | 12 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Celkem | 200 | 33 | 77 | 3 | 67 | 20 |