28. schůze, 113. hlasování, 24. dubna 2019, 16:29
Novela z. o Státním fondu rozvoje bydlení
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 26 | N Ne: 78 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- M Radka Maxová
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- Z Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- N Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- N David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- N Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 9Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 9 | 1 | 11 | 1 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 1 | 7 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 6 | 1 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 1 | 10 | 5 |
Liberecký | 8 | 1 | 4 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 14 | 2 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 9 | 0 | 11 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 3 | 0 | 7 | 1 |
Celkem | 200 | 26 | 78 | 7 | 72 | 17 |