28. schůze, 138. hlasování, 26. dubna 2019, 13:54
Novela z. o pozemních komunikacích
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 122 | Je třeba: 62
A Ano: 92 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 55 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- 0 Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 10)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 9)
- M Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- M Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 2 | 3 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 10 | 0 | 1 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 3 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 3 | 5 | 10 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 92 | 1 | 23 | 29 | 55 |