30. schůze, 993. hlasování, 19. června 2019, 17:35
Novela z. o ochraně ovzduší
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 335).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 71 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 6M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- M Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- M Radka Maxová
- N Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- M Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- M Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 4)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- Z Josef Kott
(žádost o opravu záznamu) - A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- 0 Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 8 | 6 | 0 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 4 | 2 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 7 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 12 | 2 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 2 | 1 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 7 | 5 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 1 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 5 | 1 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 71 | 66 | 22 | 10 | 31 |