34. schůze, 116. hlasování, 13. září 2019, 11:42
Novela z. o elektronických komunikacích
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 14 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 148 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 18M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (Z Zdržel se: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 11)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 18M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- Z Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- Z Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 17M Omluven: 3)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 1 | 0 | 4 | 18 | 3 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 0 | 2 | 18 | 3 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 2 | 13 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 0 | 0 | 9 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 2 | 17 | 3 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 0 | 9 | 2 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 10 | 1 |
Celkem | 200 | 14 | 1 | 15 | 148 | 22 |