34. schůze, 128. hlasování, 13. září 2019, 12:14
Novela z. o lesích (lesní zákon)
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 66 | N Ne: 83 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 3)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A František Navrkal
- N Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 6M Omluven: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- N Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- A Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 9 | 2 | 3 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 5 | 0 | 2 | 3 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 7 | 0 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 4 | 13 | 1 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 9 | 1 | 1 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 6 | 0 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 66 | 83 | 5 | 24 | 22 |