34. schůze, 216. hlasování, 27. září 2019, 09:12
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 74 | N Ne: 34 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- N Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 4 | 4 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 0 | 5 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 4 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 4 | 4 | 7 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 1 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 74 | 34 | 16 | 49 | 27 |