34. schůze, 230. hlasování, 27. září 2019, 13:32
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 79 | N Ne: 36 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- 0 František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- M Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- N František Navrkal
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- N Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 5 | 5 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 6 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 9 | 4 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 2 | 4 | 3 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 4 | 5 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 79 | 36 | 33 | 18 | 34 |