35. schůze, 163. hlasování, 24. října 2019, 10:46
Písemná interpelace Z. Stanjury na A. Schillerovou ve věci vlastnické
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 92 | Je třeba: 47
A Ano: 79 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 54 | M Omluven: 54 | Z Zdržel se: 13 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- 0 Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- 0 František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- M Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 5)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- M Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3M Omluven: 6)
- 0 Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 9 | 3 | 6 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 3 | 0 | 4 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 0 | 6 | 2 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 8 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 12 | 2 | 5 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 79 | 0 | 54 | 13 | 54 |