35. schůze, 164. hlasování, 24. října 2019, 11:03
Pořad schůze
Námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování byla přijata (hlasování č. 165, stenoprotokol č. 287). Hlasování bylo opakováno (č. 166).
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 106 | Je třeba: 54
A Ano: 56 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- 0 Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- 0 František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- 0 Kamal Farhan
- 0 Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
(námitka proti hlasování)
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- 0 Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- 0 Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 7 | 0 | 8 | 8 | 3 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 1 | 4 | 4 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 0 | 10 | 2 | 5 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 0 | 9 | 7 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 7 | 5 | 5 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 4 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 56 | 3 | 49 | 47 | 45 |