35. schůze, 209. hlasování, 5. listopadu 2019, 16:28
Novela z. - daňový řád
Byla vznesena žádost o opravu záznamu o hlasování, námitka proti průběhu nebo výsledku hlasování však podána nebyla (stenoprotokol č. 429).
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 80 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 50 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- A Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- 0 David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- 0 Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- A František Navrkal
- 0 Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 2 | 6 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 8 | 6 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 2 | 4 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Středočeský | 26 | 13 | 4 | 4 | 5 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 5 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 2 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 80 | 40 | 30 | 50 | 0 |