36. schůze, 47. hlasování, 6. listopadu 2019, 12:08
Vl. n. z. kterým se mění některé zákony v oblasti daní - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 190 | Je třeba: 96
A Ano: 66 | N Ne: 81 | 0 Nepřihlášen: 10 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- 0 Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- Z Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10Z Zdržel se: 6)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 5 | 0 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 7 | 1 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 10 | 2 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 1 | 8 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 10 | 10 | 0 | 6 | 0 |
Ústecký | 13 | 2 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 66 | 81 | 10 | 43 | 0 |