35. schůze, 248. hlasování, 6. listopadu 2019, 19:37
Novela z. o ochraně veřejného zdraví - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 123 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 29 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 4M Omluven: 3)
- 0 Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- 0 Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 16 | 0 | 3 | 3 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 0 | 4 | 0 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 4 | 1 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 0 | 3 | 3 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Celkem | 200 | 123 | 0 | 27 | 21 | 29 |