35. schůze, 321. hlasování, 8. listopadu 2019, 11:49
Novela z. o obchodních korporacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 135 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- 0 Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 7M Omluven: 1)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 14Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- A Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 19 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 9 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 0 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 0 | 3 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 15 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 135 | 0 | 2 | 25 | 38 |