35. schůze, 338. hlasování, 8. listopadu 2019, 13:26
Vl.n.z. o realitním zprostředkování - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 152 | Je třeba: 77
A Ano: 12 | N Ne: 74 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- Z Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- Z Petr Pávek
- Z David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 12)
- Z Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- A Dominik Feri
- N Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- 0 Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- Z František Navrkal
- N Jan Richter
- N Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 7 | 4 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 6 | 8 | 8 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 9 | 6 | 7 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 4 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 4 | 6 | 12 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 26 | 2 | 10 | 5 | 9 | 0 |
Ústecký | 13 | 0 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 12 | 74 | 48 | 66 | 0 |