35. schůze, 354. hlasování, 8. listopadu 2019, 13:39
Vl.n.z. o realitním zprostředkování - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 81 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- Z Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 10)
- 0 Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- Z Jan Richter
- A Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 4 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 8 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 5 | 1 | 6 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Středočeský | 26 | 12 | 4 | 6 | 4 | 0 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 81 | 9 | 49 | 61 | 0 |