35. schůze, 355. hlasování, 8. listopadu 2019, 13:40
Vl.n.z. o realitním zprostředkování - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 88 | N Ne: 45 | 0 Nepřihlášen: 49 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 18 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- 0 František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- N Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- 0 Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- N Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- N Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- N Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- N Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- 0 Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 100 Nepřihlášen: 6)
- 0 Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 6 | 8 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 3 | 6 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 6 | 6 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 10 | 10 | 6 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 88 | 45 | 49 | 18 | 0 |