39. schůze, 92. hlasování, 29. listopadu 2019, 10:41
Novela z. - trestní zákoník
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 15 | N Ne: 122 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 30 | Z Zdržel se: 6 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 5M Omluven: 3)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- N František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 9M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (N Ne: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- Z Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- 0 Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- N Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 7M Omluven: 3)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- 0 David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- N Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- N Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- N Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- 0 Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 16 | 5 | 0 | 3 |
Jihočeský | 13 | 1 | 8 | 3 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 1 | 8 | 1 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 24 | 0 | 15 | 4 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 11 | 3 | 1 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Pardubický | 10 | 1 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 11 | 1 | 1 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 8 | 2 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 0 | 7 | 4 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 15 | 122 | 27 | 6 | 30 |