39. schůze, 330. hlasování, 4. prosince 2019, 23:09
Střednědobý výhled státního rozpočtu ČR na léta 2021 a 2022
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 90 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 46 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 10 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 2)
- N Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- Z František Vácha
- 0 Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- A David Pražák
- N Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 7)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- 0 Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- 0 Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- N Radim Fiala
- N Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 4)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- N Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- N Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- 0 Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- N Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- 0 Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 2)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- N Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 8 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 26 | 10 | 8 | 6 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 90 | 54 | 46 | 10 | 0 |