40. schůze, 96. hlasování, 24. ledna 2020, 13:21
Novela z. - horní zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 132 | Je třeba: 67
A Ano: 120 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 40 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- M Milan Pour
- A Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- 0 Jiří Valenta
- M Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- 0 Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 4)
- 0 Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 9M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- 0 Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 0 | 5 | 1 | 5 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 5 | 0 | 3 | 1 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 0 | 4 | 1 | 4 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 14 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 2 | 1 | 3 |
Pardubický | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 17 | 0 | 4 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 120 | 0 | 28 | 12 | 40 |