40. schůze, 336. hlasování, 13. února 2020, 12:59
Novela z. - soudní řád správní
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 122 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 29 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 190 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 9M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 5)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- A František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5M Omluven: 5)
- A Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 19 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 1 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 0 | 3 | 7 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 13 | 0 | 1 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 1 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Celkem | 200 | 122 | 0 | 5 | 29 | 44 |