40. schůze, 337. hlasování, 13. února 2020, 13:00
Novela z. - soudní řád správní
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 92 | N Ne: 12 | 0 Nepřihlášen: 5 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 5)
- N Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- N František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- M Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- A Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 15 | 3 | 1 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Plzeňský | 11 | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 0 | 3 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 1 | 0 | 6 | 7 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 0 | 1 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 1 | 1 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 92 | 12 | 5 | 47 | 44 |