41. schůze, 67. hlasování, 10. března 2020, 15:18
Zpráva o finanční stabilitě 2018/2019
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 158 | Je třeba: 80
A Ano: 114 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 4 | M Omluven: 38 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 6)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- A František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- M Karel Krejza
- Z František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- Z Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- M Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 9Z Zdržel se: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11Z Zdržel se: 7M Omluven: 5)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 0 | 1 | 11 | 6 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 10 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 12 | 0 | 1 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 0 | 7 | 5 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 114 | 0 | 4 | 44 | 38 |