44. schůze, 7. hlasování, 7. dubna 2020, 17:51
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 99 | Je třeba: 50
A Ano: 15 | N Ne: 64 | 0 Nepřihlášen: 101 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 8)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- N Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- 0 Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- 0 Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- N Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- 0 Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- N Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Pavel Blažek
- N Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- 0 Stanislav Juránek
- 0 Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- N Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- 0 Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- 0 David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 4)
- 0 Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrea Babišová
- 0 Josef Bělica
- A Marian Bojko
- 0 Lukáš Černohorský
- 0 Stanislav Fridrich
- 0 Pavla Golasowská
- 0 Josef Hájek
- N Tomáš Hanzel
- 0 Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- 0 Daniel Pawlas
- 0 Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- 0 Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- N Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- 0 Pavel Jelínek
- N Marian Jurečka
- 0 Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- 0 Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Pardubický (N Ne: 60 Nepřihlášen: 4)
- N Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 120 Nepřihlášen: 10)
- 0 Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- N Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- N Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- A Václav Klaus
- 0 Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- 0 Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- 0 Jan Volný
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 7)
- 0 Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- 0 František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- 0 Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- 0 Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- 0 Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- 0 Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Vysočina (N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- 0 Radek Koten
- 0 Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- 0 Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Zlínský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- 0 František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- 0 Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 6 | 14 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 6 | 12 | 2 | 0 |
Olomoucký | 12 | 0 | 6 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 12 | 10 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 26 | 1 | 7 | 11 | 7 | 0 |
Ústecký | 13 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 4 | 7 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 64 | 101 | 20 | 0 |