49. schůze, 29. hlasování, 26. května 2020, 18:26
Kompenzace příjmů obcí a krajů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 104 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 17 | M Omluven: 3 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- 0 Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ondřej Babka
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- N František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- A Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- 0 František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- 0 Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- Z Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- Z Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- A Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- Z Lubomír Volný
- A Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- 0 Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- A Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- 0 Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- Z Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- N Jiří Mihola
- A Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- Z Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- Z Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- 0 Petr Gazdík
- Z Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 4 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 13 | 8 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 7 | 1 | 7 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 15 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 7 | 1 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 33 | 17 | 43 | 3 |