49. schůze, 90. hlasování, 29. května 2020, 15:28
Vl. n. z. o prominutí pojistného na sociální zabezpečení - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 65 | N Ne: 6 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 31 | Z Zdržel se: 92 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- A Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- A Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 11M Omluven: 8)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- N Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 2 | 10 | 4 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 1 | 1 | 10 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 1 | 0 | 11 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 5 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 65 | 6 | 6 | 92 | 31 |