49. schůze, 115. hlasování, 29. května 2020, 16:25
Vl.n.z.,kterým se mění některé daň.zák.v souv.s koronavirem - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 47 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 34 | Z Zdržel se: 62 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- A Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- A Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- N Jan Volný
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 11M Omluven: 5)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- Z Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- N Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 8)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- M Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- M Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- 0 Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- Z Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 6 | 2 | 5 | 4 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 0 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 1 | 3 | 11 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 6 | 0 | 6 | 8 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 0 | 5 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 4 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 1 | 3 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 47 | 48 | 9 | 62 | 34 |