49. schůze, 206. hlasování, 5. června 2020, 13:52
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 10 | N Ne: 37 | 0 Nepřihlášen: 65 | M Omluven: 45 | Z Zdržel se: 43 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 60 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- 0 Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- 0 Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- N Lenka Kozlová
- 0 Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- M Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- 0 František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- 0 Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- 0 František Vácha
- M Ondřej Veselý
- 0 Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- 0 Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- 0 Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- N Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- Z Jaroslav Foldyna
- Z Tereza Hyťhová
- 0 Monika Jarošová
- 0 Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- 0 Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- 0 Marek Benda
- N Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- A Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- Z Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- 0 Jan Lipavský
- 0 Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- 0 Karel Schwarzenberg
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- N Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- 0 Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- 0 David Pražák
- 0 Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 12)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- 0 Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- N Zdeněk Ondráček
- 0 Pavel Plzák
- 0 Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- N David Kasal
- 0 Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- 0 Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- 0 Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- 0 Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- 0 Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- 0 Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- 0 Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- M Roman Sklenák
- 0 Pavel Staněk
- 0 Lucie Šafránková
- 0 Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- 0 Vlastimil Válek
- 0 Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 5)
- 0 Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- 0 Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- 0 Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- N Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 0 | 6 | 9 | 7 | 4 |
Jihočeský | 13 | 1 | 3 | 5 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 0 | 1 | 4 | 6 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 4 | 7 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 0 | 3 | 1 | 6 | 12 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 6 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 3 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 2 | 4 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 0 | 12 | 4 | 6 |
Olomoucký | 12 | 0 | 2 | 2 | 4 | 4 |
Zlínský | 12 | 0 | 2 | 5 | 0 | 5 |
Celkem | 200 | 10 | 37 | 65 | 43 | 45 |