49. schůze, 247. hlasování, 19. června 2020, 11:26
Novela z. o urychlení výstavby dopravní infrastruktury
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 155 | Je třeba: 78
A Ano: 18 | N Ne: 116 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 21 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 150 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- N Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- Z Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- N Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- N Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- Z František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 7M Omluven: 3)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- N Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 11M Omluven: 1)
- N Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- N Jaroslav Foldyna
- N Tereza Hyťhová
- N Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 6)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- Z Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3M Omluven: 4)
- N Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 11Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- N Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- N Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- N Jiří Kohoutek
- N Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- N Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (N Ne: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- N Radek Koten
- N Josef Kott
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- N Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- N Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- N Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- N Lucie Šafránková
- N Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- N Alexander Černý
- N Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- N Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 2 | 15 | 1 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 0 | 10 | 0 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 7 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 11 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 9 | 1 | 3 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 11 | 0 | 2 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 8 | 0 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 7 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 12 | 0 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 1 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 1 | 7 | 0 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 18 | 116 | 3 | 21 | 42 |