49. schůze, 271. hlasování, 19. června 2020, 11:44
Novela z. o urychlení výstavby dopravní infrastruktury
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 101 | N Ne: 51 | 0 Nepřihlášen: 2 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 4 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Andrej Babiš
- N Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- A Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 3)
- N Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4N Ne: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 2M Omluven: 1)
- A Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- N František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- N Ondřej Profant
- N Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- N Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- M Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 2M Omluven: 4)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 4M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- A Josef Bělica
- M Marian Bojko
- N Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- N Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 8N Ne: 2M Omluven: 1)
- N Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- A Jan Birke
- A Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 6M Omluven: 7)
- N Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- N Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- N Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- N Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 3M Omluven: 2)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- A Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 9 | 1 | 1 | 4 |
Jihočeský | 13 | 9 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 |
Karlovarský | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 13 | 10 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 11 | 0 | 1 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 4 | 0 | 0 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 6 | 0 | 0 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 1 | 0 | 4 |
Zlínský | 12 | 7 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 101 | 51 | 2 | 4 | 42 |