49. schůze, 293. hlasování, 19. června 2020, 12:34
Novela z. - trestní zákoník - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 67 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 47 | Z Zdržel se: 72 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- Z Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- Z Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- A Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- M Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- A Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- Z Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- A Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 9 | 1 | 1 | 8 | 7 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 0 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Ústecký | 13 | 5 | 1 | 0 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 2 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 2 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Vysočina | 10 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 0 | 6 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 |
Celkem | 200 | 67 | 5 | 9 | 72 | 47 |