49. schůze, 295. hlasování, 19. června 2020, 12:37
Novela z. - trestní zákoník - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 38 | N Ne: 63 | 0 Nepřihlášen: 8 | M Omluven: 47 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- N Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- N Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- N Ondřej Babka
- Z Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- N Karel Tureček
- A František Vácha
- N Ondřej Veselý
- N Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- N Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A František Navrkal
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 6)
- N Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Monika Červíčková
- M Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- 0 Jan Farský
- A Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- M Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- N Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- N Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- 0 Leo Luzar
- Z Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ivan Adamec
- 0 Pavel Bělobrádek
- 0 Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- N Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- Z Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- N Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- N Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- N Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- N Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- N Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- N Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- N Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- N Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 4 | 9 | 1 | 5 | 7 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 0 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 5 | 0 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 6 | 0 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 4 | 2 | 5 | 6 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 2 | 8 | 1 | 4 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 0 | 5 | 7 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 1 | 2 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 38 | 63 | 8 | 44 | 47 |