56. schůze, 14. hlasování, 9. července 2020, 17:37
Návrhy PS na propůjčení nebo udělení státních vyznamenání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 70 | N Ne: 9 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 42 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- Z Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- Z Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- 0 Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- N Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- Z Ondřej Babka
- N Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- N Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- Z Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- 0 Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- Z František Navrkal
- M Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 5)
- 0 Věra Adámková
- Z Dana Balcarová
- M Marek Benda
- M Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- M Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- 0 Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- 0 Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- Z Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- N Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 1M Omluven: 4)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 7)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- A Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- Z Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- 0 Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- Z Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- M Pavel Blažek
- 0 Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- A Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- Z Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- Z Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- A Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 8 | 3 | 2 | 8 | 5 |
Jihočeský | 13 | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 |
Ústecký | 13 | 3 | 0 | 2 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 1 | 5 | 8 | 5 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 1 | 5 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 2 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 0 | 4 | 3 |
Celkem | 200 | 70 | 9 | 13 | 66 | 42 |