62. schůze, 188. hlasování, 27. října 2020, 20:30
Usn. Hizballáh
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 80 | Je třeba: 41
A Ano: 61 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 3 | M Omluven: 117 | Z Zdržel se: 12 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 11)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- A Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- 0 Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- Z František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- N Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- M František Vácha
- A Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1M Omluven: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 1M Omluven: 5)
- N Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- M Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- M Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 15)
- Z Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- M Marek Benda
- A Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- M Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- M Jan Farský
- 0 Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- M Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- M Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- A Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- M Petr Venhoda
- M Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Petr Beitl
- 0 Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 16)
- Z Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- M Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- M Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- N Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- N Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- M Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- M Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 9)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- M Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- Z David Kasal
- M Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4M Omluven: 6)
- M Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9M Omluven: 14)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- M Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- M Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 1M Omluven: 7)
- A Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- N Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 2 | 1 | 1 | 11 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 0 | 3 | 4 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Ústecký | 13 | 7 | 1 | 0 | 0 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 0 | 1 | 2 | 15 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 |
Olomoucký | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 0 | 0 | 7 |
Celkem | 200 | 61 | 7 | 3 | 12 | 117 |