72. schůze, 130. hlasování, 4. prosince 2020, 13:35
Novela z. o Hasičském záchranném sboru ČR
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 88 | Je třeba: 45
A Ano: 77 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 0 | M Omluven: 112 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1M Omluven: 15)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- M Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- M Vojtěch Munzar
- M Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- M Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- A Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Ondřej Babka
- A Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- M Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- A Karel Tureček
- M František Vácha
- M Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- A Lukáš Bartoň
- Z Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7M Omluven: 6)
- A Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- M Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 9)
- A Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- A Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- M Dominik Feri
- Z Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9M Omluven: 13)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- M Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- M Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- A Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1M Omluven: 10)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- M Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- M Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- M David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- M Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5M Omluven: 5)
- A Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- A Monika Oborná
- M Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 16)
- Z Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- M Karel Rais
- A Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- M Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7M Omluven: 5)
- M Irena Blažková
- A Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- A Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 10)
- M Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- M Marie Pěnčíková
- M Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 0 | 0 | 1 | 15 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 |
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 0 | 0 | 13 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 0 | 1 | 16 |
Olomoucký | 12 | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 |
Zlínský | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 |
Celkem | 200 | 77 | 0 | 0 | 11 | 112 |