72. schůze, 170. hlasování, 17. prosince 2020, 11:44
Novela z. o pobytu cizinců na území ČR - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 30 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 104 | Z Zdržel se: 55 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 11)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- N Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- A Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- Z Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- Z Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- Z Milan Pour
- M Vít Rakušan
- Z Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- Z Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- Z Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- Z Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 7)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- Z Karla Šlechtová
- N Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- N Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- Z Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- M František Navrkal
- Z Jan Richter
- N Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 14)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- A Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- N Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- N Petr Venhoda
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- Z Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 7)
- M Ivan Adamec
- A Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- Z Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- Z Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- Z Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- Z Radek Koten
- Z Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 14)
- A Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- Z Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- A Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 8)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Milan Feranec
- M Radim Fiala
- Z Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- N Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- A Ondřej Benešík
- A Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- A František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Marek Novák
- Z Marie Pěnčíková
- Z Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 5 | 3 | 0 | 7 | 11 |
Jihočeský | 13 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 |
Plzeňský | 11 | 0 | 1 | 0 | 3 | 7 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 |
Ústecký | 13 | 2 | 2 | 0 | 4 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 2 | 0 | 2 | 14 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 1 | 0 | 7 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 1 | 7 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 |
Vysočina | 10 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 0 | 0 | 5 | 14 |
Olomoucký | 12 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Celkem | 200 | 30 | 10 | 1 | 55 | 104 |