72. schůze, 171. hlasování, 17. prosince 2020, 11:44
Novela z. o pobytu cizinců na území ČR - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 95 | Je třeba: 48
A Ano: 64 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 1 | M Omluven: 104 | Z Zdržel se: 30 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 11)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- M Petr Bendl
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- M Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- M Lenka Kozlová
- M Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- A Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- A Ondřej Babka
- M Jan Bartošek
- M Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- Z František Vácha
- A Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- M Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4M Omluven: 7)
- M Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- M Ilona Mauritzová
- M Miloslava Rutová
- A Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Hana Aulická Jírovcová
- M Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- M Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- M František Navrkal
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 14)
- M Věra Adámková
- M Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- M Monika Červíčková
- Z Jan Čižinský
- A Jiří Dolejš
- A Petr Dolínek
- M Jan Farský
- M Dominik Feri
- M Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- M Jakub Michálek
- M Patrik Nacher
- M Markéta Pekarová Adamová
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Bohuslav Svoboda
- M Helena Válková
- A Petr Venhoda
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 6)
- Z Petr Beitl
- M Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- M Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- M David Pražák
- M Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9Z Zdržel se: 2M Omluven: 11)
- M Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- A Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- M Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- M Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- M Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Ivan Adamec
- Z Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- 0 Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- M Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- M Pavel Plzák
- M Zdeněk Podal
- M Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- A Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- M Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- A Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- A Jiří Běhounek
- M Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- M Pavel Kováčik
- M Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- M Jaroslav Vymazal
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 14)
- Z Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- M Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- Z Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- M Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- M Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- A David Štolpa
- Z Vlastimil Válek
- M Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 8)
- M Irena Blažková
- M Milan Brázdil
- M Alexander Černý
- M Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- M Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- A Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- A Antonín Staněk
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- Z Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- Z Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- A Marek Novák
- A Marie Pěnčíková
- A Pavel Pustějovský
- M Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 10 | 1 | 0 | 4 | 11 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 7 | 0 | 0 | 1 | 5 |
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 0 | 0 | 6 | 14 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 |
Moravskoslezský | 22 | 9 | 0 | 0 | 2 | 11 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 0 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 0 | 0 | 4 | 14 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 |
Celkem | 200 | 64 | 1 | 1 | 30 | 104 |